ورود کاربر
   

آشنایی با پرداخت الکترونیک سامان

شرکت پرداخت الکترونيک سامان با در اختیار داشتن امکانات سخت افزاری ونرم افزاری پیشرفته ومطابق استانداردهاي روز دنيا و همچنین بهره مندی از نیروهای متخصص ومجرب توانست به عنوان اولينPSP کشور مجوز فعاليت رسمي در زمينه خدمات پرداخت الکترونيک را در سال83 از بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران دريافت نمايد .

این شرکت در حال حاضر شبکه بزرگي از پايانه هاي فروشگاهي و پايانه هاي مجازي (اينترنتي ) را دراختيار داردو توانسته با ارائه راهکارهای نوین پرداخت گام های موثری در تحقق دولت الکترونیک برداشته و به عنوان اولين مجموعه در زمينه خدمات پرداخت اينترنتي گام بردارد. امکان پرداخت قبوض آب، برق و تلفن از طريق اينترنت، خريد و فروش اينترنتي سهام، همکاري با سازمان سنجش براي ثبت نام اينترنتي در کنکور و بستن قرارداد با سازمان هواپيمايي کشور به منظور فروش اينترنتي بليط هواپيما و نيز فروش بليط قطارهاي مسافرتي رجا از طريق اينترنت مي توان نام برد.

همچنین این شرکت توانسته است پروژه ایی را با شهرداري تهران ، وزارت نيرو ، مخابرات جمهوري اسلامي ايران و سازمان ثبت اسناد و املاك كشور ،شرکت خدمات دریایی تاید واتر،سازمان میراث فرهنگی وگردشگری و... پروژه هاي مشترکي را در زمينه پرداختهاي الکترونيکي پياده سازي نماید.

امروزه این مجموعه با 32 نمایندگی در کل کشور و مرکز تماس مشتریان 24 ساعته، شبکه وسیعی برای خدمت رسانی به کلیه هموطنان می باشد:

  • نصب ،راه اندازي وپشتیبانی از 100000 دستگاه کارتخوان در سراسر ايران
  • 1000 وب سايت اينترنتي متصل به درگاه اينترنتي سامان
  • ارائه راه حل های پرداخت اینترنتی خرد وکلان
  • ارائه راه حل واجرای طرح های جامع در زمینه گسترش کارت های الکترونیک(کارت خرید،کارت هدیه وکارت ویژه)
  • ارائه خدمات سخت افزاری ونرم افزاری شبکه بانکی به شرکت ها ،سازمان ها وبانک ها
  • Call Center شبانه روزي
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پرداخت الکترونیک سامان می باشد.